Thursday, September 21, 2023

Togg, CES’te akıllı cihazlarına entegre edilecek dijital varlık cüzdanını tanıttı

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Türkiye’nin mobilite alanında faaliyet gösteren küresel teknoloji markası Togg, dünyada bir ilk olan akıllı cihaz entegreli dijital varlık cüzdanını dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2023’te duyurdu. Avalanche by Togg üzerine inşa edilen bu yenilikçi çözüm, kullanıcılarına banka düzeyinde güvenlik sağlar ve hareket halindeyken dijital varlıklarına erişim, güvenli depolama ve aktarım dahil olmak üzere sınırsız sayıda kullanım durumu sunar.

Togg, dünyanın ilk akıllı cihaz entegre dijital varlık cüzdanını CES’te tanıttı

Teknolojideki en son yeniliklerin ve ilklerin buluşma noktası olan CES’te geleceğin mobilitesine yönelik vizyonunu sergileyen Togg, kullanıcıların mobilite deneyimini bir üst düzeye taşıyacak teknoloji ürünlerini de duyurdu. Togg, kendi türünde dünyanın ilk akıllı cihazla entegre dijital varlık cüzdanı olan Avalanche’ı geliştirdi. Bu cüzdan ile kullanıcılar, hareket halindeyken dijital varlıklarına erişme, bunları güvenli bir şekilde saklama ve aktarma dahil olmak üzere sınırsız sayıda kullanım durumuna sahip olur.

Togg, bu ürüne ek olarak, kullanıcıların benzersiz dijital varlıklara erişebilecekleri bir NFT pazarı oluşturduğunu da duyurdu. Kullanıcılar, Togg NFT pazarı aracılığıyla akıllı cihazlarının ekranlarından NFT’leri görüntüleyebilir ve kullanabilir. Bu NFT’ler, kullanıcının ekranında özel bir ‘Sanat Modu’ ile görüntülenir. Bu özelliklere ek olarak Togg’un blockchain üzerindeki tedarik zinciri projesi de kullanıcıların cihazların servis geçmişine, yedek parçalarına ve taşıma geçmişine kolayca erişmesini sağlıyor. Bu şekilde kullanıcılar, cihazlarının bakım ve onarımı üzerinde daha fazla şeffaflık ve kontrol elde eder.

“Kullanıcı deneyimini başka bir noktaya taşımak istiyoruz”

Togg akıllı cihazlarını üçüncü yaşam alanı olarak tanımladıklarını belirten Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, “Kullanıcıyı merkeze alarak, akıllı cihaz ve dijital ürünlerimiz çevresinde herkes için açık ve erişilebilir bir ekosistem oluşturmak için çalışıyoruz. Bağımsız ekosistemleri birbirine bağlamak ve sürekli olarak akıllı yaşam çözümleri üretmek için blockchain teknolojisi ile ilgili çalışmalarımıza ve ülkemizin ve dünyanın en iyileri ile ortaklığımıza devam ediyoruz.

Bu kapsamda stratejik ortağımız Ava Labs’ın blok zinciri üzerinde geliştirdiğimiz dijital varlık cüzdanı ürünümüz ile kullanıcıların mobilite deneyimini bir üst seviyeye taşımak istiyoruz. Mobilite ekosistemi sınır tanımıyor, onu nereye götürürsek götürelim.” Ava Labs’ın kurucusu ve CEO’su Emin Gün Sirer şunları söyledi: “Togg, geçen yıl blockchain başlangıç ​​yeri olarak Avalanche’ı seçerek mükemmel bir öngörü gösterdi. “Şimdi, akıllı mobiliteyi dönüştürmeye yönelik cesur vizyonunu gerçekleştirme yolunda büyük bir adım daha attı.”

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents