Togg Trumore ile test sürüşü yapma fırsatı

yerli elektrikli otomobil şirketi Togyeni bir kampanya başlattı. Togg’un uygulaması Trumore İndiren kullanıcılara çeşitli avantajlar sunulacak. Şirketin Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Teknoloji Kampüsü’nü gezmek ve elektrikli otomobili test etmek mümkün olacak.

Togg Trumore ile Teknoloji Kampüsünü keşfetme şansı

Şirketin elektrikli otomobil platformu uygulaması olarak bilinen Trumore için yeni bir özellik kullanıma sunuldu. twitter’dan yapılmıştır paylaşırkenUygulamayı indiren her 25 bin kişiden birinin Teknoloji Kampüsü’nü ziyaret ederek akıllı cihazı kullanabileceği belirtildi. Aslında, ilk beş kullanıcı zaten açıklandı.

Togg’dan yapılan açıklamada, “Trumore’u indiren her 25.000 kişiden biri, toplam 40 kullanıcıyı Nisan ayında Teknoloji Kampüsümüzü ziyaret etmeye ve akıllı cihazımızı test etmeye davet ediyoruz. İlk 5 konuğumuz belli oldu” dedi.

Togg'un Trumore uygulaması artık hazır!

Togg’un Trumore uygulaması artık hazır!

Togg, bu yıl satışa çıkan araçlarını NFT ile satacağı Trumore uygulamasını bugün yayınladı. Togg Trumore uygulaması neler sunuyor?

Platformu kullanmak için Togg akıllı cihaza sahip olmak gerekmiyor, sadece uygulamayı indirip kimlik (ID) oluşturmak gerekiyor. Platformu oluşturan ürünlerden biri olan Earn.more, kullanıcıya kazanç sağlayan hizmetleri, kesintisiz ödeme ve ödüllendirici deneyimler sağlayan fintech çözümleri içeriyor.

E-cüzdan ile araç içi ödemeler, mobil ödemeler, dijital varlık cüzdanı oluşturmak mümkündür. Dijital varlık yönetimi kapsamında puan, dijital sanat koleksiyonları, iş modeli bazlı NFT’ler gibi çeşitli ödül programları kullanıcılara sunulmaktadır.

Youtube videosu

SDNcafe madrid.net

Tüm bu deneyimlerin yanı sıra Togg akıllı cihazı için Trumore platformu üzerinden ön sipariş vermek de mümkün olacak. Kullanıcılar, Togg akıllı cihazları için Trumore platformu üzerinden girdikleri yarışma veya dilerlerse kura ile ön sipariş verebiliyorlar.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!


Contents

Similar Posts