Thursday, April 20, 2023

Toplantılarda ChatGPT dönemi başlıyor! – ShiftDelete.Net

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Microsoft’un Slack’e rakip olarak tasarladığı ve iç iletişimden not almaya kadar ihtiyaç duyulabilecek tüm araçları içinde barındıran Teams için önemli bir gelişme yaşandı. Microsoft, geçtiğimiz dönemin popüler toplantı aracı Teams için ChatGPT desteğini duyurdu.

Bu haberi duyanların aklına gelen ilk soru, son günlerde teknoloji dünyasını ve sosyal medyayı kasıp kavuran soru. ChatGPT, Microsoft Teams kullanıcılarına ne sunuyor? oluyor. Microsoft’a göre yapay zekanın gücünün küçümsenmemesi gerektiğini kanıtlayan bu araçla toplantılar kolaylaşıyor.

Microsoft Teams için ChatGPT desteği duyuruldu

OpenAI ChatGPT, toplantılar sırasında otomatik olarak notlar alır, görevler önerir ve Teams kullanıcılarının toplantı şablonları oluşturmasına yardımcı olur.

Microsoft, bu ayın başlarında OpenAI’ye milyarlarca dolar yatırım yapacağını duyurmuştu. ChatGPT’yi tüm ürünlerine eklemeyi hedefliyor ve rakibi Google Alphabet, daha fazla rekabet için zemin hazırladığını açıkça ortaya koydu.

ChatGPT’nin gücünden yararlanmak isteyen Teams kullanıcıları Premium pakete geçmelidir. Takımlar Premium fiyatı Kısa bir süre için 7 dolar İlerleyen zamanlarda bunun 10 dolara çıkarılacağı resmi olarak açıklandı.

Birkaç komut girerek ne istediğinizi belirttikten sonra ChatGPT’nin çok tutarlı metinler sunması birçok kişiyi şaşırtıyor ve önemli bir kitleyi erteliyor. Hangi mesleklerin yapay zekayı geride bırakacağı tartışmaları hız kazandı.

Komisyoncular açıklama yapmak için ChatGPT’yi kullanırken, yöneticiler ve araştırmacılar ChatGPT’nin gücünden aktif olarak yararlanıyorlar. ChatGPT, hukuk fakültesi sınavını bile cevaplarıyla geçti.

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents