Thursday, September 28, 2023

Türkiye’nin en sıcak ve en soğuk yerleri açıklandı

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 2022 yılında Türkiye’de kaydedilen en düşük ve en yüksek sıcaklıkları açıkladı. En sıcak şehir Diyarbakır oldu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 2022 yılında Türkiye bünyesine katılmıştır. en aşırı meteorolojik ölçümler açıkladı. 2022 yılının en sıcak, en soğuk, en yağışlı ve en yüksek kar derinliğine sahip iller ile en çok rüzgar alan iller belirlendi.

Paylaşılan verilere göre 2022 yılının en yüksek sıcaklığı 15 Temmuz’da Şırnak Silopi’de olacak. 47.9 derece olarak kaydedildi. En düşük sıcaklık olarak -34.4 derece ve Van Özalp.

47,9 derece sıcaklık, metrekareye 451,9 kilo yağış, saatte 175,3 km hızla esen rüzgar… İşte 2022’nin en iyi meteorolojileri:

Contents

More articles

Latest article

Contents