Sunday, September 24, 2023

Twitter güncellemesi duyuruldu! Instagram’a benziyor

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Twitter’ı satın aldıktan sonra birçok konuda yeniliklere imza atan Elon Musk, platformda yaptığı değişiklikler nedeniyle tartışma konusu oldu. Artık arayüz değişikliği için yeni bir tane var. Twitter güncellemesi Oluşturan milyarder, bugünden itibaren App Store’da yayınlanacak olan güncellemeyi duyurdu. İşte haberin detayları…

Twitter Güncellemesi Açıklandı: Artık Kaydet Düğmesi Var!

Instagram’daki kaydet düğmesine benzer şekilde, Twitter artık tweet’leri daha sonra okumak üzere kaydetmemize izin veriyor. İçeriği beğenilerin aksine açıklamaya göre tutuyoruz gizlenmiş Olacak. Ayrıca arayüz değişikliği ile kısa süre önce gelen “Size Özel – Takip Et” bölümüne yeni bir sekme eklendi.

twitter güncellemesi

Öyle ki artık ana sayfa arayüzümüzde kaydırarak seçtiğimiz hesaplardan gelen tweetleri görebiliyoruz. Ünlü milyarder yaptığı açıklamada, kullanıcıların Twitter deneyimini iyileştirmek için bu tür güncellemeler yaptıklarını belirtti. Gönderi, Twitter takipçilerinden çoğunlukla olumlu geri bildirimler aldı. Güncelleme Android tarafına geldiğinde şu anda belirsiz.

Elon Musk çaresiz kaldı!  Twitter ofisindeki ürünler satılıktır

Elon Musk çaresiz kaldı! Twitter ofisindeki ürünler satılıktır

Son günlerde Twitter’da çalışan sayısının azalmasının ardından genel merkezdeki eşyaların satıldığı ortaya çıktı.

Elon Musk, attığı tweetlerde şu ifadeleri kullandı:

Twitter uygulama güncellemesi artık App Store’da mevcut! Az önce yayınladığımız büyük Twitter güncellemesi, artık tweet ayrıntı sayfasından tweet’lere yer işareti koyabilmenizdir. Bir sonraki güncellemede tweet’iniz favorilere eklenirse, bu da “sessiz beğeni” olarak kabul edilecek ve beğeni sayınız artacaktır.

Twitter deneyiminizi geliştirmek için sabitlenmiş listeleri kullanın!

  • 1. Profil sayfanızda Listeler’e dokunun.
  • 2. Takip edilecek hesapların bir listesini oluşturun.
  • 3. Raptiye simgesine dokunun.

Bu, Sizin İçin, Takip Edilenler ve Listeler arasındaki arayüzde sola/sağa kaydırmanıza olanak tanır.”

Son arayüz güncellemesinin ardından çok sayıda tepki alan Elon Musk, uygulamada daha da fazla yenilik yapmaktan çekinmiyor. Geçen ay yaptığı anketin ardından görevi bırakacağını açıklayan milyarder, “Yerine birini bulur bulmaz işimden ayrılacağım” demişti. dedi. Bu alanda henüz yeni bir gelişme yok.

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Elon Musk’ın yeni Twitter güncellemesi başarılı oldu mu? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.


Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents