Friday, September 29, 2023

Üçüncü taraf Twitter uygulamaları için ödeme yapılabilir

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Twitter, geliştiricilerin artık Twitter API’sine erişmek için bir ücret ödemesi gerektiğini duyurdu. Bu, popüler üçüncü taraf Twitter uygulamalarının kullanımının da ödenebileceği anlamına gelir.

Elon Musk’ın kontrolüne girdikten sonra pek çok değişiklikle gelen Twitter, geçtiğimiz hafta geliştiricilerin hoşlanmadığı bir adım attı ve kural değişikliğiyle üçüncü parti uygulamalara verdiği desteği sessizce durdurdu. Sonra Tweetbot, Twitterrific gibi popüler üçüncü taraf uygulamalara erişim

Bugün de Twitter üzerinden konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Resmi Twitter geliştirici hesabı, 9 Şubat itibarıyla paylaştığı bir gönderide. Twitter API’sine erişim artık ücretsiz olmayacak ve ödeniyor geldiğini duyurdu.

Üçüncü taraf Twitter uygulamalarının kullanımı için ödeme yapılabilir.

Kaynak :
https://www.theverge.com/2023/2/2/23582615/twitter-removing-free-api-developer-apps-price-announcement

Contents

More articles

Latest article

Contents