Saturday, September 23, 2023

WhatsApp Android Beta sürümü güncellendi: İşte yenilikler

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

WhatsApp’ın en son Android beta sürümü, fotoğraf gönderme ile ilgili büyük bir yenilikle geldi. Yakın gelecekte kullanıcılar, fotoğraflarını tek bir piksel parlaklık kaybı olmadan WhatsApp üzerinden gönderebilecekler.

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp2.23.2.11Kodlanan Android beta, kullanıcıların yıllardır beklediği bir özelliğin habercisi oldu.Yayımlanan sürümün kodlarını inceleyen WABetaInfo, uygulamanın yakın zamanda devreye alınacağını duyurdu. orijinal çözünürlük fotoğraf gönderme seçeneğinin geldiğini ortaya çıkardı.

WhatsApp kullanıcıları bilir; Uygulama içerisinden fotoğraf göndermek istediğinizde çözünürlük ciddi anlamda düşüyor. Yeni bir gelişme HD çözünürlükte Fotoğraf göndermek mümkün olsa da orijinal çözünürlükte fotoğraf göndermek hala mümkün değil. İşte beta sürümde görülen özellik, bu durumun kısa süre sonra geride bırakılacağını gösteriyor. yeni işlev, orijinal kalitede fotoğraf göndermeye izin verecek.

Orijinal çözünürlük seçeneği kullanıcının seçimidir!

Naber

Gönderilecek fotoğrafı seçtikten sonra orijinal çözünürlüğünde fotoğraf göndermek isteyen kullanıcılar yeni bir düğme görecek. Ekranın üst kısmında görülebilen bu butona dokunmak da başka bir fotoğraf çözünürlüğü seçeneği sunuyor. Bu seçeneğe dokunan kullanıcı fotoğraf kalitesini belirleyebilir.

ALAKALI HABERLER

WhatsApp’a, konuşmak istemediğimiz kişileri kolayca engellememizi sağlayacak bir özellik geliyor.

Konuyla ilgili WhatsApp’tan herhangi bir açıklama yapılmadı. Bu nedenle, özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı şu an için net değil. Bilinmeyen. Ancak orijinal kalite özelliği uzun süredir kullanıcılar tarafından talep ediliyor. Yani whatsapp yakın gelecekte Orijinal kalitede fotoğraf gönderme işlevini yayınlayabildiğini söyleyebiliriz.

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents