Saturday, September 23, 2023

Witcher 3 yeni nesil güncellemesi yamalandı!

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Sorunlu Cyberpunk 2077’nin yapımcısı CD Projekt Red de Witcher 3 oyununun yeni nesil güncellemesinde epey sıkıntı yaşadı. oyunun bilgisayar Yan oyuncular birçok bug ve optimizasyon sorunu nedeniyle oyunu düzgün oynayamadı. Şimdi, CD Projekt Red yakında yeni nesil bir güncelleme alıyor. yeni bir yama edeceklerini açıkladı.

Witcher 3 yeni nesil güncellemesi PC oyuncuları için bir yama alıyor!

The Witcher 3: Wild Hunt, geçtiğimiz aylarda yeni nesil bir güncelleme almıştı. Bu güncelleme ile oyun birçok yeniliğe sahip olurken, grafik ayarlarında da birkaç seçenek ekledi. Ancak yapımcı firma CDPR bir optimizasyon sorunu yaşadı ve birçok oyuncu oyunu rahat bir şekilde deneyimleyemedi. Sonra özür dilemek Şirket, yeni nesil güncelleme için optimizasyon yamasının sonuna geldiklerini duyurdu.

Witcher'ın yeni nesli

CDPR İletişim Müdürü Marcin Momot, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada, bir kullanıcının güncellemeyle ilgili sorusuna yanıt verdi:

Rockstar Games oyunlarında indirimler Steam'de başladı!

Rockstar Games oyunlarında indirimler Steam’de başladı!

Rockstar Games indirimleri Steam’de başladı. Red Dead Redemption 2 ve GTA 5 gibi popüler yapımlar indirim aldı.

“The Withcer 3’ün yeni nesil güncellemesi için bu güncelleme üzerinde sessizce çalışıyoruz ve görünüşe göre son aşamalardayız. Çıkmasına çok az kaldı. Gelecekte daha fazla bilgi paylaşacağız! Bu arada, sabrınız için gerçekten minnettarız!”

Ayrıca şirket, The Witcher 3’ün yeni nesil güncellenmiş sürümünün fiziksel satışının 26 Ocak’ta başlayacağını belirtti. Buna göre yeni yama 26 Ocak’tan itibaren Erken ayrılacağını düşünmek yanlış olmaz. The Witcher 3, yeni nesil güncellemesiyle oyuna geliyor. 4K çözünürlük, ışın izleme ve DLSS Özellikler eklenirken, yeni içerik ve yeni oyun stili geldi. Ayrıca ücretsiz olarak yayınlanan güncelleme içerik olarak da oyuncuları memnun etmeyi başardı.

The Witcher 3: Wild Hunt’ın sistem gereksinimleri şu şekilde:

Asgari:

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1)
 • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD A10-5800K APU (3.8GHz)
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

önerildi:

 • İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10/11
 • İşlemci: Intel Core i5-7400 / Ryzen 5 1600
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GTX 1070 / Radeon RX 480
 • DirectX: sürüm 12
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? The Witcher 3: Wild Hunt artık bilgisayarınızda oynanabilir mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.


Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents