Tuesday, March 21, 2023

Xiaomi imzalı otomobil ortaya çıktı!

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

XiaomiEn çok telefonlarına aşina olsak da Çinli şirket, bir çok teknolojik cihaz üretiyor. Bir buzdolabı, mobilet ve robotlu süpürge Yakında olmak üzere birçok farklı cihaz üreten şirket otomotiv endüstrisine Adım atmaya hazırlanan Xiaomi’nin ilk modelinden detaylar gelmeye devam ediyor.

Xiaomi’nin arabası 2024’te geliyor

son yıllarda Xiaomi’nin arabası hakkında iddialar ileri sürülüyor. Bu iddialar son zamanlarda ivme kazandı. Son olarak Xiaomi imzalı modelin bazı gövde parçaları ortaya çıktı. Ortaya çıkan görüntülerin ardından Xiaomi’nin onun yeni arabası Hakkında daha fazla bilgi aldık.

Ortaya çıkan görseller, Xiaomi imzalı araca ait. ön ve arka tamponlar ortaya çıkarır. Yuvarlak far grubu bizi karşılarken onun altında trapez hava girişi yer alıyor. Arka kısım için ise şimdilik bir şey söylemek zor. Bu bölümde sadece basit tasarım distribütör farkedilebilir.

Apple'ın yapamadığını Sony yaptı!

Apple’ın yapamadığını Sony yaptı!

Sony, yeni elektrikli otomobilini CES 2023’te tanıttı. Otomobil, Honda ile iş birliği içinde geliştirildi ve 2026’da yollara çıkacak.

Ortaya çıkan görüntülerin doğruluğu bir Xiaomi Yönetici onayladı. Ancak tedarikçilerinin gizli tasarım belgelerine sahip olduğunu doğrulayan Xiaomi, bu görüntüleri söyledi. Son tasarım tasarımı olmadığını söyledi. Açıklamaya göre bu görseller, tedarikçinin ihale sürecinde hazırladığı bir tasarım taslağı. Yani üretim sürecinde aracı bu şekilde göremeyebiliriz. Ama hala Xiaomi’nin ilk modeli hakkında fikir vermesidir.

Gelen bilgilere göre Xiaomi’nin ilk otomobili fastback sedan gövde ile karşımıza çıkacak. Yeni modelin kod adı ise Modena olduğu belirtilmektedir. Son olarak kış testlerinde de gösterilen araç, 2024’ün ilk yarısında Seri üretim planlanmaktadır.

belli ki sonyArdından otomotiv sektörüne başka bir teknoloji firması giriyor. Yani sen XiaomiAraba üretmemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents