Thursday, September 21, 2023

Yaratıcı işler yapmanıza yardımcı olan yapay zeka araçları

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Popüler yapay zeka araçları nedeniyle devre dışı bırakılan ve çoğunluğun henüz farkında bile olmadığı araçları sizler için bir araya getirdik.

DALL-E ve Midjourney gibi yapay zeka Saldırdıkça, her türden farklı araç onları takip etmeye başladı. Bu süreçte siz otomasyon Yapay zeka ve buna benzer diğer kuruluşlarla doğrudan bağlantı kuran şirketlere rastlamış olabilirsiniz.

Reklam amaçlı sürekli karşımıza çıkıyor ve çoğu zaman para tuzağı ya da düzgün çalışmıyor. yapay zeka Farklı listeler üzerinden sıraladığımız gibi, gerçekten işinize yarayacağını düşündüğümüz bahsettiğimiz durumlardan olabildiğince çıkardığımız araçları sizler için bir araya getirdik.

Ses alanı araçlarıyla başlayalım.

İlk araç adı AİVA:

AIVA: klasik müzik besteleyen yapay zeka

Yapay zeka kullanarak farklı müzik enstrümanları kullanan kullanıcılar için şarkılar oluşturun AİVAAyrıca oluşturulan müziği düzenleme seçeneği sunar. Ancak belirtmemiz gereken bir nokta var.

Bu araç birkaç listede yer alıyor “telifsiz müzik oluşturabileceğiniz yapay zeka” olarak görüntülenecektir. Ancak ücretsiz planla ürettiğiniz müzik telifsiz değildir. telif haklarını almak için ücretli abonelik geçiş yapmak gerekir. Yine de para ödemeden kişisel amaçlarınız için kullanabileceğiniz güzel bir araç.

Sahte sen öte yandan işin eğlenceli yönüne biraz daha ağırlık veriyor.

bu araç sayesinde jokerveya 2hpGTA: San Andreas’tan olsun Carl Johnson unut gitsin; birçok efsanevi isme ne istersen söyletebilirsin – İngilizce. Premium versiyonlarda daha hızlı işlem süresi ve daha uzun konuşma imkanı sunan sistemin oldukça iyi çalıştığını söyleyebiliriz.

büyük konuş temelde aynı işi yapıyor ama arada büyük bir fark var.

Big Speak’ten Amaç eğlenceden çok içeriğe ses katmaktır. tonlama Alanında oldukça başarılı diyebileceğimiz araç, birden fazla ses seçeneğine de sahip.

AÇIKLAMA: Seni ve Big Speak’i taklit etmek için Türk Cümleleri de okutabilirsin ama bizim alışık olduğumuz şekilde değil, İngilizce’den bıkmış bir şekilde okuyacaklar.

Daha kaliteli konuşmalar yapmanızı sağlar ve zaten Discord’a entegre edilmiştir. gevrek:

gevrek

Krisp konuşmalarınızı yankılar ve arka fon Sesleri çıkarmanızı sağlar. bunu yaparken ses kaliteniz daha kaliteli bir deneyim yaşamanızı mümkün kılar.

En iyi yanı, Krisps ücretsiz paket ile günde 60 dakika saydıklarımızı limitiyle sunuyor olması. Daha yüksek katman planlarına yükselttiğinizde, daha farklı özelliklere de erişim elde edersiniz.

Görsel üretim alanında kullanışlı olabilecek araçlar

Google’dan ücretsiz Otomatik olarak çiz:

Bu araç, bir şey çizmeye başladığınızda ne çizeceğinizi söyler. anlamaya çalış ve buna göre çizmeye çalıştığınız şeyi mükemmel durumda elde edebilirsiniz. Örneğin bir bisiklet çizmek istiyorsanız bu sizin fırça hareketlerinizle tahmin edilebilir ve direkt olarak yukarıdan bisikleti seçebilirsiniz. alabilirsiniz. Ardından PNG formatında da indirebilirsiniz.

Profil Resmi Yapıcı profil resmi oluşturmayı oldukça kolaylaştırır.

Profil Resmi Yapıcı

Siteye bir resim yüklediğinizde, hem resim arkaplan Size uygun gölge ve renk gibi ayarlarla otomatik olarak kaldırır ve oynar. profil fotoğrafı indirebilirsin. Duvar kağıtları için de oldukça zengin bir kütüphane bulunmaktadır.

Bu kişi mevcut değil Web sitesinin de kendine has özellikleri olacağını düşündük.

Yapay zeka tarafından oluşturulan profiller

Sitede herhangi bir arayüz bulunmamaktadır. Bunun yerine siteyi her yenilediğinizde yapay zeka ile yapılıyor, tam olarak değil insan yüzleri çizin. Özellikle stok fotoğraf arayanların bir noktada işine yarayacaktır.

sil.bg Size çok zaman kazandırabilecek bir yapay zekaya sahiptir.

Çünkü yapay zekanın da yardımıyla çok kısa sürede bu siteye kolayca fotoğraf yükleyebilirsiniz. arkaplanı kaldırın işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak, ücretsiz sürümde düşük çözünürlüklü fotoğrafları yazdırabilirken, ücretli sürümde fotoğrafın boyutunu artırabileceğinizi unutmayın.

Ancak ücretsiz sürümün hatası burada sizi üzmesin. BÜYÜK JPG ile bu açığı kapatabilirsiniz.

ücretli sürümde 5MB Maksimum dosya boyutu sunan bu sitede sıradan kullanıcıların bu boyutu aşması kolay olmuyor. Bu nedenle istediğiniz görseller için kaliteden ödün vermeden çözünürlüğü arttırın. BÜYÜK JPG kullanabilirsiniz.

Metin için faydalı olabilecek yapay zeka destekli uygulamalar:

AI’yı kopyalafarklı ortamlarda metinler yazmanıza yardımcı olur.

AI'yı kopyala

amazon, youtube, instagram ve Facebook bu kanalların sadece küçük bir kısmı. Bir iş başvurusu için e-posta oluşturmak veya ürününüzü tanıtmak için İngilizce bir metin oluşturmak için yapay zekayı kullanabilirsiniz. Bu yaşta belli bir konu 5 yaşında Birine anlatmak, karmaşık cümleleri basitleştirmek gibi birçok işlevi de vardır.

ücretsiz sürümde Aylık 2.000 kelime sınırı veren platform, bu saydıklarımıza benzer 90’dan fazla aracın kullanımına da izin veriyor. Daha sorunsuz bir deneyim için yukarıdaki plan 49 dolar.

Hiper Yazma söz konusu olduğunda ise içinizi rahatlatabilecek bir diğer hizmettir.

Ayrıca burada AI’ları kopyala benzer özelliklere sahiptir. Ayrıca yazım anında bir sonraki cümleyi tahmin etme, otomatik kompozisyonlar oluşturma ya da kompozisyonun sadece belirli bir bölümünü, örneğin giriş gibi oluşturma seçenekleri vardır. Hiper Yazma; e-posta, eğitim, üretkenlik vb. sektörler genelinde faydalı araçlar sunar.

Ücretsiz sürümde sistem cümlenin geri kalanını yine ayda 100 kez tahmin ediyor. 15 metin üretme yeteneği sağlar Yukarıdaki aboneliğin maliyeti aylıktır. 19,99 $.

Sosyal medya hesaplarınızın yönetimini kolaylaştırır Ocoya:

Ocoya

YouTube olsun veya instagram ya da istiyorsun cıvıldamak Ocoya, profilinizi geliştirmek için araçlar sunar. Ancak Instagram’da, yalnızca işletme hesabınızın nasıl çalıştığını farklı analizlerle görebilirsiniz. Bu, kişisel hesabınızda kullanamayacağınız anlamına gelir. Sonuçta uygulamanın amacı bu değil.

Ücretsiz sürümde sadece 1 sosyal medya hesabını bağlayabilirken bir sonraki seviyeye bağlanabiliyorsunuz. 39 dolar gümüş üyelikte bu sayı doğal olarak 20’ye çıkarak daha gelişmiş özellikler getirir.

Video şeklinde içerik üretenlerin işine yarayabilecek yapay zeka destekli uygulamalar:

Öncelikle ücretli olmasına rağmen bize bir şans verebilirsiniz. sentez gelen:

bu adres gidip demoyu deneyebilirsin sentezTürkçe dil desteği ile birlikte gelir ve özellikle eğitim videoları hazırlayanlar için zaman kazandırır. Demoda da görebileceğiniz gibi tek yapmanız gereken yapmak metni yaz. Gerisi yapay zeka tarafından seslendirilmiş ve modellenmiştir.

Kişisel kullanım için çok uygun olmasa da bahsettiğimiz gibi içerik üreticileri için oldukça faydalı olabiliyor. Kişisel kullanım planı 30 dolardan Yayına alınan uygulama, çeşitli iş planları için tekliflere de açıktır.

Lümen5 Yazılı içeriklerinizi veya metinlerinizi alıp hızlıca video içerik üretebilirsiniz.

İçeriğinizin dili İngilizce ise, özetle seçeneği ile kısaltabilirsiniz. Türk Bu durum metinler için geçerli değildir ancak her bir cümlenin videoda yer almasını isteyerek bu sorunun önüne geçebilirsiniz.

Yazı tipini, simgeleri ve sondaki kredi ekranı gibi diğer nesneleri değiştirmek için ücretli plana geçmeniz gerekir. Bunun dışında günlük olarak onları rahatsız etmeden. Bedava kullanabilirsiniz. Unutulmaması gereken tek şey, varsayılan yazı tipinde muhtemelen Türkçe karakterlerin biraz sırıtması olacaktır.

Uzun videolardan klipleri kısa ve farklı formatlarda hızlı bir şekilde almanızı sağlar. video.yapay zeka:

İçeriğin genellikle dikey olarak tüketildiği Instagram ve TikTok gibi mecralara YouTube videoları yüklerken sizi çeşitli sorunlardan kurtarabilecek bir uygulama. video.ai. Ücretsiz sürümde ayda maks. 75 dakika videoları yüklerken 720p Yazdırma ve 5 GB yedekleme sunar.

29,99 $ planında, her ikisi de 1080p çıkış Satın alabilirsiniz ve ayrıca 100 GB depolama alanı sunar.

ALAKALI HABERLER

Ülke takımlarımız süper kahraman olsaydı nasıl görünürdü? Yapay zeka ile boyadık

Bunun dışında aklınıza gelen yapay zeka destekli araçları yorumlarda paylaşabilirsiniz. Favorinizden bahsetmeyi unutmayın.

DALL-E, Midjourney gibi görüntü üretmek için kullanabileceğiniz yapay zeka destekli araçlar:

ALAKALI HABERLER

Hayallerinizi kağıda dökmenize yardımcı olacak yapay zeka destekli araçların listesi

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents