Friday, September 29, 2023

YouTube, Müzik Dinleme Odasını Duyurdu!

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Ülkemizde kullanımda olup Spotify ile rekabet edecek kadar kullanıcı deneyimine önem vermektedir. Youtube müzikyeni bir program başlatacağını duyurdu. Türkçe’ye “Dinleme Odası” olarak çevirebileceğimiz bu programa seçilenlere bir yıllık ücretsiz YouTube Music Premium veriliyor. Detaylar burada…

Youtube Müzik Dinleme Odası Duyurdu! Bir yıl boyunca ücretsiz Premium hediye

YouTube ekibi, Müzik uygulamasını iyileştirmek ve geleceğini şekillendirmeyi kolaylaştırmak için kullanıcı deneyimine önem veriyor. Öyle ki seçilen kullanıcılar, önceden test edilmiş özelliklere sahip olacak. Daha sonra kullanıcılardan gelen geri bildirimlere göre hareket eden platform, bunu sağlayacak kullanıcıları form üzerinden seçiyor. seçilen kullanıcılar, bir yıllık YouTube Music Premium sahibi olacak.

Youtube müzik

Discord grubu aracılığıyla geri bildirimde bulunabilecek kullanıcılar, YouTube’un şartlar ve koşullarına uymalı ve burada tıklayarak ulaşabileceğiniz formu doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca platformun özel olarak istediği programa katılım koşulları bulunmaktadır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

YouTube Türkiye Etki Raporu yayınlandı: İşte rakamlar!

YouTube Türkiye Etki Raporu yayınlandı: İşte rakamlar!

Oxford Economics tarafından hazırlanan YouTube Türkiye Etki Raporu yayınlandı. İşte Türkiye ile ilgili dikkat çeken rakamlar!

  • Bir müzik aşığı ol.
  • Bir yıl boyunca birincil müzik akışı hizmetiniz olarak YouTube Music’i kullanın. (aynı anda başka bir müzik akışı hizmetini kullanmaya devam edebilirsiniz)
  • Discord’daki konuşmalar ve anketler aracılığıyla düzenli olarak geri bildirimde bulunun.
  • Discord kanalı dışında hiç kimseyle herhangi bir bilgi (ekran görüntüleri, özellik konuşması, fotoğraflar) paylaşmayacağınızı kabul edin.

Bu koşulları sağlayan ve formu dolduran herkes seçilme şansına sahiptir. Ancak YouTube yaptığı açıklamada yalnızca seçili olduğunu söyledi. Belli insanlar Programa dahil edileceğini söylüyor. Şirket, programa dahil olanlarla Şubat 2023’te iletişime geçecek.

YouTube kayıt formu, birçok farklı alandan sorular içerir. Bunlar, ne tür müzik dinlediğiniz ve ne sıklıkta müzik dinlediğinizle ilgili soruları içerir. Ayrıca programa seçilebilmek için bir yıl boyunca özellik sızdırmamalı ve YouTube’un Müzik uygulamasını kullanmamalısınız. öncelik Bunu müzik platformunuz olarak kullanmayı kabul etmelisiniz.

YouTube’un yaptığı açıklamada şu ifadeler yer alıyor:

“Bu programla şunları elde edersiniz:

  • Ücretsiz bir yıllık YouTube Music Premium aboneliği
  • Özel içeriğe gelişmiş erişim
  • YouTube Music’in geleceğini doğrudan etkileme fırsatı”

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Contents

More articles

Latest article

Contents