Saturday, September 23, 2023

Yürüyüş geldi: işte güncel TurkNet fiyatları

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

En popüler internet sağlayıcılarından biri olan TurkNet, tek fiyat politikasının ardından hizmet fiyatını %47 artırdı. Yeni zamla birlikte internet fiyatı 249,90 TL’ye ulaştı.

Türkiye’nin en popüler internet sağlayıcılarından biri TürkNet, bugün kullanıcıları için pek de iç açıcı olmayan bir güncelleme yayınladı. TurkNet altyapısı olanlar için 139,90; Yurt dışında ikamet edenlere internet hizmeti veren firma 169,90 TL’den başlıyor, yeni ücreti 249,90 TL olarak açıkladı.

TurkNet abonelerine gönderilen mesajda yeni ücretin Şubat 2023 faturasına yansıtılacağı belirtilirken, bu zamdan daha az mağdur olmak isteyenler için zamla birlikte bir seçenek daha sunuldu.

10 aylık internet ayda 199,90 TL ile ödenebilir:

türkiye ağı

TurkNet aboneleri 249,90 TL ücret ödemek istemezlerse önümüzdeki 10 aya ait internet ücretini peşin ödeyip aylık ücretini ödeyebilirler. 199,90 TL kullanabilirsiniz.

TurkNet: “Piyasa koşullarında kaliteden ödün vermemek için fiyat güncellemesi yapmak zorunda kaldık”

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents